Karáskovy
sirupy

Posbírali jsme zralé šťavnaté ovoce a omamně vonící bylinky a podle staleté receptury uvařili sirupy jako od babičky. Rozumí si se studenou i horkou vodou.
V obou případech osvěží a zlepší den.

Třešeň s čokoládou

Sirup s chutí luxusní bonboniéry. Našli jsme perfektně zralé třešně a uvařili poctivý sirup. Pak našeho mistra napadlo přidat 70% švýcarskou čokoládu. Výsledkem je absolutní extáze lahodné chuti.

Švestka se skořicí

Hřejivá kombinace sladkých švestek a voňavé skořice je stvořená pro pohodové chvíle. Ve spojení se studenou vodou osvěží. V horké variantě krásně prohřeje. Dospělí mohou přidat i kapku rumu.

Zázvor s medem

Jemně pálivý díky zázvoru a příjemně sladký po medu je sirup, který umí být základem chladivých letních limonád i horkých nápojů do mrazivých dní. Přišli jste ze sjezdovky? Přidejte rum, zima zmizí.

Malina s mátou

Červené lesní maliny a čerstvá zelená máta se spojily, aby omámily vaše smysly. Sirup s kousky ovoce zalejte ledovou vodou, přidejte led a máte hvězdu letní zahradní slavnosti.

Hruška se skořicí

Nechte se vrátit do dětství, kdy vám babička servírovala báječný hruškový kompot se skořicí. Chutná jako lahodný studený nápoj, ale i horké hruškové potěšení. Dospělé potěší v alkoholickém koktejlu.

Bezinka s echinaceou

Chuť bezinky s bylinkovou stopou echinacey. Echinacea je oblíbená bylinka. Obsahuje antioxidanty, které příznivě působí na imunitní systém člověka a napomáhá normální funkci dýchacího systému. Při doporučeném ředění (z 1 litru sirupu vyrobíte 10 litrů nápoje) obsahuje 500 ml nápoje 100 mg extraktu echinacey.
zobrazit celou nabídku

Napište nám

Karáskovy limonády a sirupy jsou tady pro vás i vaše hosty. Chcete je ochutnat? Zajímají vás podmínky spolupráce? Napište nám. Ozveme se vám zpátky.
Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání formuláře došlo k chybě.
Karáskova limonáda
eshop