Karáskova
limonáda

Nechte se svést dokonalou kombinací tradičního sto let starého receptu Karáskovy limonády, moderních postupů výroby a nejkvalitnějšího ovoce a bylinek. Zamícháno, protřepáno a doplněno o bublinky, co jemně polechtají na patře a znásobí explozi lahodných chutí. Za 100 let zažily Karáskovy limonády dobré i těžké časy. Významné milníky připomíná kreslená grafika etiket.

Mateřídouška s jahodou

Sladké červené jahody a mateřídouška v plném květu vás s každým douškem limonády přenesou na prosluněnou letní louku. Zavřete oči a vraťte se do dětství, do časů rtů umazaných od lesních jahod.

1911 Mateřídouška s jahodou vás pozvou do momentů, kdy se zrodily Karáskovy limonády.

Medová s mátou

Voňavé mátové opojení na poctivém medovém základu od českých včel je skvělé jako lehké letní osvěžení i příjemné pití k bohatému nedělnímu obědu. Kombinace chutí, která se nikdy neomrzí.

1930 Medová limonáda odkazuje na sladkost úspěšných let první republiky a nástup pana Karáska.

Ginger Ale

Příjemné zašimrání na patře, intenzivní chuť zázvoru a sladké tóny poctivého českého medu z Kozomína vás nakopnou i po hodně náročném dni. Nebo si ji dáte jako digestiv po dobrém jídle?

1945 Ginger ale měla rozjet expanzi do Anglie. Nakonec se rozjela až dnes. Nicméně i dnes stále platí tehdejší heslo „Svoboda není zadarmo“.

Švestka se skořicí

Podzimní fantazie si pohrává se sladkými tóny zralých modrých švestek a hřejivostí aromatické skořice. Dokonalé pití pro prosluněné babí léto i povzbuzení pro nekonečný sychravý podzim.

1950 Znárodnění i utahování politických šroubů v 50. letech odráží motiv na švestkové limonádě.

Okurková s mátou

Osvěžující hravá kombinace okurkové šťávy a aromatické máty je perfektním ochlazením pro horké letní dny. Okurková limonáda probere v přehřáté kanceláři. Naladí na pohodovou notu u bazénu. 

1974 70. léta přinesla ochlazení i přechod pod státní podnik. Zkrátka začala okurková sezóna.

Hruška s rozmarýnem

Připomeňte si báječnou chuť zralých hrušek máslovek z babiččiny zahrádky. Hruškovou šťávu doplnil voňavý rozmarýn, který limonádu povyšuje na osvěžující letní dezert.

1990 Sametová revoluce, návrat firmy do Karáskovy rodiny a sladká hrušková naděje na lepší časy.

Levandule s bezinkou

Opojná a trochu exotická vůně levandule si dala rande s lahodnou bezinkou, aby rozehrály podmanivý duet. Už první doušek levandulové limonády vás přenese do bezstarostné letní nálady.

2019 Karáskovy limonády pod novým vedením propojují tradiční receptury s moderními chutěmi.

Karáskova Cola

Plná chuť s jemným nádechem vanilky a skořice, krásná barva a decentně jemné bublinky vás ohromí. Připravujeme podle tajného tradičního receptu, který obsahuje pouze přírodní ingredience a barviva.

2022 V cole si podává ruku úcta k původní utajované receptuře se sílou a energií 21. století.

Bio Citrónovka

Poznejte hrdou pravnučku původní Karáskovy citronády. Zavřete oči a nechte se unášet svěžími sladkokyselými tóny nejžlutějších citrónů. Cítíte na kůži paprsky italského slunce?

Bio Malinovka

Vydejte se s námi na procházku na lesní mýtinu zalitou světlem zapadajícího slunce. S každým douškem zažijete návrat k přírodě. Ústa zaplaví chuť čerstvě utržených malin podpořená kapkou citronu.
zobrazit celou nabídku

Napište nám

Karáskovy limonády a sirupy jsou tady pro vás i vaše hosty. Chcete je ochutnat? Zajímají vás podmínky spolupráce? Napište nám. Ozveme se vám zpátky.
Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání formuláře došlo k chybě.
Karáskova limonáda
eshop