Společnost Kalabria byla založena v roce 1911 v Kladně - Kročehlavech. Její vzestup byl založen především na výrobě osvěžující limonády vyráběné z citronů dovážených z Kalábrie v Itálii. Odtud tedy pochází i název firmy.

Stejně jako před více než stoletím, i dnes se Kalabria zaměřuje především na výrobu nealkoholických nápojů v mnoha variantách.

Vážíme si naší tradice a tak jsme rozšířili sortiment o úžasnou limonádu. Naše Karáskova limonáda skvěle vypadá i chutná. Je nízkokalorická, k její výrobě používáme čistě přírodní extrakty, aromata i barviva. neobsahuje žádné konzervanty.

Náš tradiční sortiment zahrnuje klasické točené limonády v sudu, včetně výborné malinovky, ovocné a colové limonády a energetické nápoje v 0,5 l PET lahvích a limonáda Bubliman​, splňující pamlskovou vyhlášku pro prodej ve školách

Nápoje Kalabria jsou vyráběny z vynikající podzemní vody ze zdrojů v kvádrových pískovcích středního turonu České křídové pánve. Voda je slabě mineralizovaná a je proto vhodná pro trvalé pití.

Prohlédněte si náš   Sortiment a navštivte naši Facebookovou stránku.