Kalabria vyrábí nealkoholické nápoje od roku 1911. Náš sortiment zahrnuje Karáskovy limonády a sirupy, plněné do skleněných lahví, bez umělých konzervantů a barviv. Vyrábíme i tradiční české sudové limonády a nápoje v 0,5 l PET lahvích. Z petek jsou nejoblíbenější limonády do škol Bubliman a energetický nápoj  Performer. Nabízíme i plnění limonád do lahví s etiketou dle grafického návrhu zákazníka.

Karáskovu limonádu vyrábíme v šesti příchutích. Karáskova limonáda je nízkokalorická, bez konzervantů, s chutí a barvou čistě přírodní, ovocnou,, bylinkovou nebo třeba okurkovou. Více na www.karaskovalimonada.cz.

Pokud si chcete udělat vlastní limonádu s kousky ovoce,, horký nápoj nebo koktejl a máte rádi české příchutě, jste tu správně.

Chcete udělat radost sobě či svým blízkým? Dodáme Vám sirupy nebo limonády v krásném dárkovém balení.

Kupte si naši skvělou sudovou limonádu. U našich novinek je přírodní chuť a barva samozřejmostí. Ochutnejte bezkonkurenční švestkovou, poctivou bezinku nebo klasickou malinovku. 

Limonáda vhodná do škol v půllitrové PET lahvi. Zajímavé příchutě, zajímavá cena. Oblíbená u dětí. Prostě BUBLIMAN. 

Potřebuješ dobít energii? Chceš něco dokázat nebo se ukázat? Vyzkoušej a nebuš chtít jinak. Skvělá sladká chuť, originální design, praktická PETka, super cena. Just perform! PERFORMER.

Malinová, pomerančová, švestková, jablečná, original cola, česká cola nebo jen perlivá voda. Výběr je široký, chuť je skvělá, cena je výhodná.  

Potřebujete výčep, stojánek na limonády, reklamní stojánky, smaltovanou ceduli nebo prodáváte tolik limonády, že potřebujete extra ledničku? Napište nám.